Dzień Postaci z Bajek w bibliotece

Dnia 4-11-2017r., w naszej bibliotece obchodziliśmy Dzień Postaci z  bajek. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe.

Podczas zajęć dzieci słuchały piosenki z bajek, zgadywały  bajki po wysłuchaniu fragmentu, uczestniczyły w balonowym quizie bajkowym, opowiadały o swoich ulubionych bohaterach książkowych.