Klub Kobiet w Rybołach

Po raz kolejny w filii bibliotecznej w Rybołach odbyło się spotkanie ze znaną i lubianą panią Ewą Guza, która tym razem czytelniczkom pokazywała triki, jakie trzeba zastosować , aby być zadowoloną ze swojej twarzy. Omawialiśmy która z pań ma jaki kształt twarzy i gdzie należy nakładać bronzery i róże , aby osiągnąć zamierzone efekty. Oprócz części teoretycznej , była jak zawsze część praktyczna , przy profesjonalnym oświetleniu. Grupa uczestniczek licząca 10 osób świetnie się bawiła i wyniosła cenne rady i wskazówki.