Spotkanie Autorskie z Panią Agnieszką Suchowierską

27.11.2017r. w naszej bibliotece gościliśmy Panią Agnieszkę Suchowierską autorkę książek dla dzieci min. Mat i Świat oraz Ada Judytka i zaginiony Tałes. W spotkaniu autorskim wzięła udział klasa III Szkoły Podstawowej w Zabłudowie pod opieką Pani Barbary Wasilewskiej.
Pani Agnieszka swoje spotkanie podzieliła na 2 bloki tematyczne, I poświęcony był książce Mat i Świat, II zaś książce Ada Judytka i zaginiony Tałes.
Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak wyglądają poszczególne etapy powstawania książki. W jakich okolicznościach powstała książka Ada Judytka i zaginiony Tałes, rozmawialiśmy o obyczajach żydowskich, o ilustracjach w książkach Pani Agnieszki, o planach na przyszłość.