NIEBIESKA MRÓWKA

NIEBIESKA MRÓWKA

29 listopada bibliotekę w Zabłudowie odwiedziła Pani Katarzyna Janowicz-Timotiejew, założycielka Wydawnictwa Niebieska Mrówka.

Wydawnictwo to powstało z myślą o najmłodszych. Tworzą je doświadczeni pedagodzy, pracujący na co dzień w placówkach oświatowych. Głównym celem publikacji jest wspieranie rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym w rozwijaniu mowy oraz korygowaniu nieprawidłowej wymowy dzieci.

Oprócz książek związanych z terapią wydawnictwo oferuje także pozycje literackie, które opisują różne przygody małych bohaterów oraz towarzyszących im zwierząt. Te proste, rymowane historyjki sprzyjają nie tylko rozwojowi mowy, ale także świadomości fonologicznej, która jest niezbędna do opanowania nauki czytania.

W spotkaniu uczestniczyły dwie grupy dzieci ze Szkoły podstawowej w Zabłudowie, które poznały ciekawe „Opowieści Gawrona”, „Myszkę Modnisię”, „Mamo, tato mówię SZ” oraz „Gwiazdkę Antosia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet