GALEONY BAŚNI

Dnia 15.12.2017r., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie dzieci spotkały się z Bajarzem – Edytą Poskrobko( Galeony Baśni). Tematem spotkania były świąteczne opowieści, Pani Edyta wprowadziła do Naszej biblioteki świąteczny klimat.
Opowieści o Narodzinach Jezusa, Gwiazdce Wigilijnej, Zajączku i Bałwanku oraz o prezencie Mikołaja zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Pani Edyta opowiadając używała instrumentów muzycznych, dzwoneczków, które były niewątpliwą atrakcją
W spotkaniu wzięły udział 2 grupy przedszkolne oraz klasy I i II.
Serdecznie dziękujemy dla Pań z Grupy Jeżyki i Krosnoludki za upominki- Jest nam bardzo miło:)