DOGOTERAPIA cz. III

W dniu 6.03.2018, naszą bibliotekę ponownie odwiedziła pani Gabriela Drwięga. Wraz ze swoim pupilem przeprowadziła ostatnie zajęcia z dogoterapii.
Czy pies, który jest na łańcuchu jest psem przyjaznym, czy do psa, który jest bez właściciela możemy bezpiecznie podejść… Na te oraz inne zagadnienia z profilaktyki pogryzień przybyły do placówki bibliotecznej cztery grupy szkolno-przedszkolne z (łącznie 80 osób). Dzieciaki wysłuchały również fragmentów książki Pani Gabrieli „Agata i Tajemnice Psiego Świata”. Dziękujemy za poświęcony nam czas i za przekazanie naszym dzieciom tak ważnych informacji dotyczących postępowania z psami.