Mat i Świat – w Rafałówce. ( 5.4.2018r.)

Wszystkie Dzieci kochają Misie, Miś Mat urodził się w chińskiej fabryce. Jest wielkim optymistą, kocha wszystkie dzieci – te bogate i te biedne. Zresztą pieniądze i posiadanie różnych dóbr to nie są sprawy, które interesują Mata. Miś jest przecież do kochania. Mat i świat Pani Agnieszki Suchowierskiej to Książka uhonorowana Nagrodą Literacką Książka Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY oraz wyróżniona w Ogólnopolskiej Nagrodzie Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.
Dzieci podczas zajęć stworzyły w bibliotece braci Mata 🙂
„Mat i świat” to pięknie wydana książka opowiadająca o naprawdę ważnych sprawach. Miś chce kochać i być kochanym, nikogo nie ocenia, nikogo nie odrzuca. Czytelnik razem z nim przeżywa niesamowite przygody i odwiedza dalekie, nieznane wcześniej miejsca.
Serdecznie polecamy 🙂
i pozdrawiamy Panią Agnieszkę