TYDZIEŃ BIBLIOTEK – 11 05 2018

PANI Urszula Sieńkowska-Cioch Urodziła się i mieszka w Augustowie. Ukończyła wyższą Szkołę Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Pracuje z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i różnymi dodatkowymi niepełnosprawnościami. Lubi czytać, biegać, pływać, poznawać ciekawych ludzi i spacerować po lesie albo galeriach sztuki współczesnej. „Przygody jeża Szymona” to jej debiut literacki.
Podczas dzisiejszego spotkania dzieci poznały Szymona Jeża oraz innych bohaterów książki. Pani Urszula oprócz czytania fragmentów książki, przeprowadziła z dziećmi grę inspirowaną Przygodami Jeża Szymona.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, dzieci były zachwycone zarówno książką jak i Panią Urszulą.