PODSUMOWANIE KONKURSU WAKACYJNEGO

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu konkursu na „Najaktywniejszego czytelnika wakacyjnego”. Oto nasi laureaci:

– CZYTELNIK DOROSŁY – ZOFIA KUSIŃSKA – 47 przeczytanych książek;

– SZKOŁA PODSTAWOWA – MARIA OBUCHOWSKA– 84 książki.

Konkurs trwał przez dwa miesiące (lipiec, sierpień), polegał na wypożyczeniu, przeczytaniu
i zdaniu jak największej ilości książek. Na czytelników, którzy przeczytali 15 wypożyczonych książek czekały nagrody niespodzianki.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.