Wystawa „Antologia niepodległości”


Przypominamy o trwającej wystawie ph. „Antologia niepodległości”- wystawa ma charakter ekspozycji czasowej i będzie ona dostępna do końca listopada br. Korpus „Antologii niepodległości” tworzą 44 teksty, zarówno w całości, jak i we fragmentach – powieści, dramaty, poezje, pieśni, wspomnienia itd. – ukazujące przewodnie idee tegorocznego jubileuszu: wolność i niepodległość. Liczba tekstów w antologii jest nie przypadkowa. – Jest ukłonem w stronę pięknej literatury Adama Mickiewicza i widzeń ks. Piotra w III Części Dziadów.”Antologia niepodległości” to pomysł prezydenckiej pary na literackie świętowanie stulecia niepodległości.

Zapraszamy nauczycieli do rezerwowania terminów lekcji bibliotecznych. Ekspozycja to zbiór 44 utworów, które zostały umieszczone na jednej platformie. Teksty są umieszczone pod okładkami, które można swobodnie wyjmować,przeglądać, czytać .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet