„SÓWKI BYSTRE GŁÓWKI”

Uwaga dzieciaki:
ŚWIEŻAKI, SŁODZIAKI I INNE PLUSZAKI TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ. Nie bądź bucem – zacznij czytać.!!!!!

Od Dziś w naszym mieście rządzą Sowy ! – bystre głowy.
1.Reguły gry są proste zdobądź kartę do zbierania naklejek ( ciiiii… można ją dostać w bibliotece),
2.Wypożyczajcie książki i zbierajcie naklejki,
3. Po zebraniu 16 naklejek na jednej karcie otrzymacie nagrodę.

Uwaga rodzice:
Masz dość robienia zakupów dla naklejek? Zbierania paragonów, metek, kapsli…. 🙂 Męczą cie ciągłe wizyty w przepełnionych dyskontach.? Mamy na to radę .. wyślij dziecko do biblioteki i pozwól mu się wkręcić w naszą zabawę.