Mistrz Głośnego Czytania

3 października br. odbył się w naszej bibliotece konkurs o tytuł Mistrza głośnego czytania. Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie – bibliotekarz Monika Turecka oraz Zespól Szkolno- Przedszkolny – nauczyciel Pani Barbara Wasilewska. W konkursie głośnego czytania wzięło udział 22 uczniów z klas II- III Szkoły Podstawowej. Komisja konkursowa w składzie: Przewodniczący – Janina Turecka- dyrektor biblioteki, członek : Cecylia Halicka – dyrektor MOAK w Zabłudowie oraz Barbara Wasilewska – nauczyciel Zespołu Szkolno – Przedszkolnego wyłoniła laureatów:

Kategoria II klasa: I Miejsce: Paulina Całek, II Miejsce- Suchocka- Chańko Anna, III Miejsce: Leszko Maciej

Kategoria III klasa: I Miejsce: Klimaszewski Kamil, II Miejsce Swatkowska Adriana, III Miejsce; Szczygieł Hanna.