Kultura na Co Dzień.

Dzień 1- Kultura Czytania.

Oficjalnie jesteśmy już po pierwszych zajęciach w ramach naszego nowego projektu. Naszym pierwszym Gościem był Pan Paweł Chomczyk: Aktor, lalkarz i producent spektakli.,Adiunkt na Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym w Białymstoku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Prezes zarządu Fundacji Działań Kreatywnych Coincidentia i członek zarządu Stowarzyszenia Promocji Artystycznej. Współtwórca niezależnych teatrów Kompania Doomsday i Grupa Coincidentia.