„KULTURA NA CO DZIEŃ” DZIEŃ 3 – KULTURA SŁOWA I OBRAZU

z: Jak ogarnąć social media? Janek Janko

Z social mediów na całym świecie korzysta już ponad 2,5 miliarda ludzi. Czas jaki przeciętny 23- latek poświęca mediom społecznościowym to średnio 6 godz/ dziennie. Nasze dzieci wg. badań, codziennie spędzają średnio ponad 2,5 godziny czasu wolnego z urządzeniami mobilnym. Czym są Social Media? Jak je efektywnie wykorzystywać? Jakie korzyści i zagrożenia niesie za sobą technologia – na te i inne pytania odpowiadał Pan Jan Jankowski.
„Jako ogarnąć social media” pod tym hasłem działa Pan Jan, jest to niezwykle energiczny, obdarzony charyzmą młody człowiek. Od pierwszych chwil spotkania wiedzieliśmy, że to jest TO! Przez ponad 90 min. spotkania, nie było chwili znudzenia, energia młodego szkoleniowca porwała dosłownie wszystkich uczestników. Spotkanie młodzież zakończyła brawami. Dziękujemy !
😍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet