PSZCZOŁY

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie i-1024x683.jpg
na zdj: Mariusz Wiszniewski

🐝Pszczoły 🐝
14 marca br. w naszej bibliotece odbyły w zajęcia edukacyjne z pszczelarzem Panem Mariusz Wiszniewski.🐝🐝🐝🐝🐝🐝
Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca pszczelarza, jak wygląda podział ról i organizacja życia w pszczelej rodzinie.
Zobaczyliśmy jak wybiera się miód z ula i do czego służą takie tajemnicze sprzęty jak podkurzacz czy podkarmiaczka. Warsztaty miały na celu zapoznanie dzieci z życiem pszczół i ich ogromną rolą jaką pełnią w środowisku naturalnym.

Dziękujemy Panu Mariuszowi- Gospodarstwo Pszczelarskie Wiszniewscy🌺😍