Spotkanie autorskie

Po raz kolejny w filii bibliotecznej w Rybołach odbyło się ciekawe spotkanie z autorką takich książek jak : ,, Nadzieja aż po horyzont ‘’, ,, Miód ‘’i ,, Na prozi ‘’- Barbarą Goralczuk . Autorka opowiadała historię powstania pierwszej i drugiej powieści, a na koniec przeczytała kilka przepięknych wierszy , zarówno w języku polskim jak i białoruskim.

,, Nadzieja aż po horyzont ‘’ dotyczy bieżeństwa ( 1915 r ) i opisuje losy babci pisarki, która wraz z rodzicami została zmuszona do opuszczenia wsi Mokre i wyruszenia w nieznany świat , daleko w głąb Rosji. Z kolei ,,Miód ‘’ jest jakby kontynuacją pierwszej książki i przedstawia losy bohaterów , którzy wrócili z wygnania i starają się odnaleźć w wyzwolonej Polsce ( lata dwudzieste ).

Oprócz tego można było kupić książki i pozyskać autograf pisarki. Jak na każdym spotkaniu, tak i na tym nie zabrakło świeżo upieczonego chleba przez czytelniczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet