Spotkanie autorskie – Rafałówka

11 kwietnia w bibliotece w Rafałówce dzieci spotkały się z pisarką Panią Magdaleną Zarębską- autorką wielu książek dla dzieci m.in. „Maja poznaje świat”, „Kaktus na parapecie”, „Ida, konie i reszta świata”, „Ida i konie z Zielonej Wyspy”, „Ida i Filip, przyjaciel koni”. Spotkanie obyło się dzięki współpracy z Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.
Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Szymańskiej- Rokickiej oraz Pani Edycie Szóstko- Łapińskiej za ogromną pomoc w organizacji tego wydarzenia.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Rafałówce, pod opieką Pani Dyrektor oraz nauczycieli.