Spotkanie – Piotr Horzela

🐧🐧🐧14 maja br., w naszej bibliotece gościliśmy Pana Piotr Horzela – Opowiada – 🐧podróżnika.Pan Piotr jest osobą pełną pasji i optymizmu, to czysta przyjemność gościć takich ludzi w naszych progach. 🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧Spotkanie dotyczyło Antarktydy❄️❄️❄️❄️❄️ – w ciągu ostatnich lat Pan Piotr mieszkał półtora roku w Polskiej Stacji Antarktycznej.
Z swoich wyjazdów przywozi niezliczoną ilość opowieści, filmów oraz zdjęć.
Zawodowo zajmuje się przybliżaniem ludziom części świata, które przemierzył.
Aktualnie, na terenie Puszczy Knyszyńskiej współprowadzi projekt Las w Nas oraz prowadzi kanał na YouTube.