MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

Już dziś startujemy z kolejną edycją akcji czytelniczej Instytutu Książki „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2013 – 2016 po odbiór bezpłatnych wyprawek, na które składają się:
– Książki „Pierwsze czytanki dla…”
– poradniki dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”
– Karty Małego Czytelnika.
Należy jedynie założyć dziecku z wyżej wymienionego przedziału wiekowego kartę biblioteczną, lub jeżeli dziecko jest już naszym czytelnikiem – zgłosić chęć udziału w zabawie. Po wypożyczeniu przynajmniej jednej pozycji książkowej uczestnik otrzyma naklejkę. Następnie po zdobyciu dziecięciu naklejek – dziecko otrzymuje imienny dyplom MAŁEGO CZYTELNIKA.
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.
#InstytutKsiążki#MałaKsiążkaWielkiCzłowiek