WŁODZIMIERZ NAUMIUK – SPOTKANIE W FILII W RYBOŁACH

Dzięki dużemu zaangażowaniu pani Grażyny Charytoniuk- Michiej we wtorkowe popołudnie w filii bibliotecznej w Rybołach odbyło się spotkanie z lokalnym twórcą – rzeźbiarzem Włodzimierzem Naumiukim. Niedawno artyście przyznano Nagrodę Marszałka Województwa Podlaskiego za całokształt działalności artystycznej. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się m.in. o tym, jak zaczęła się przygoda z rzeźbiarstwem oraz o wielu innych ciekawych rzeczach z życia pana Włodzimierza. Ten niezwykle interesujący i ciepły człowiek z bogatym dorobkiem artystycznym, mający na swoim koncie niezliczone ilości nagród, jest ceniony nie tylko w Polsce, ale również i za granicą. Serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej placówki.