RYBOŁY

,,Przekazy- przesłania splecione wierszem niosą bliskość – prawie dla każdej Duszy”… to swoiste drogowskazy”,- tak o swoich wierszach mówiła pani Lidia Długołęcka, która była gościem filii bibliotecznej w Rybołach w miniony piątek. Jej poezja pełni rolę terapeutyczną w osobistym rozwoju duchowym człowieka, promuje zdrowy, ekologiczny tryb życia zgodny z naturą. Oprócz dzielenia się swoimi doświadczeniami życiowymi, była chwila medytacji, jak i również czytania wybranych przez uczestników spotkania wierszy. Przy blasku świec i pozytywnej energii szybko odpłynęło prawie trzygodzinne spotkanie. Na pamiątkę tego niezwykłego wieczoru można było pozyskać drugie wydanie tomiku poezji z dedykacją autorki. Obecnie oprócz pisania pani Lidia wraz z mężem prowadzi gospodarstwo agroturystyczne ECOSOCE nad Rudnią w gminie Narew. Dziękujemy za przybycie i odrobinę magii w codziennej rzeczywistości.