17.I .2020 r. – Spotkanie pt. Literatura Regionalna – prof. Katarzyna Sawicka- Mierzyńska .

17.I .2020 r. – Spotkanie pt. Literatura Regionalna – prof. Katarzyna Sawicka – Mierzyńska.
17 stycznia 2020 r. miało miejsce kolejne spotkanie w naszej bibliotece poświęcone literaturze regionalnej. Tym razem gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabłudowie była prof. Katarzyna Sawicka – Mierzyńska wykładowca Uniwersytetu w Białymstoku.

17 stycznia 2020 r. miało miejsce kolejne spotkanie w naszej bibliotece poświęcone literaturze regionalnej. Tym razem gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabłudowie była prof. Katarzyna Sawicka- Mierzyńska /wykładowca Uniwersytetu w Białymstoku.