TADEUSZ DOROSZKO – SPOTKANIE W FILII W RYBOŁACH

W minioną środę w filii bibliotecznej w Rybołach mieliśmy zaszczyt gościć Tadeusza Doroszko – fotografa i muzyka wraz z małżonką Ewą Animucko- Doroszko. Pokazowi przepięknych zdjęć województwa podlaskiego towarzyszyła muzyka w wykonaniu żony artysty. Jak zdradził nam pan Tadeusz, żeby zrobić dobre zdjęcie trzeba być wrażliwym i umieć obserwować otaczający świat. Z fotografią był związany od dzieciństwa, ale dopiero wyjazd do Ameryki obudził w nim prawdziwego artystę. Wszyscy uczestnicy spotkania nie mogli się nadziwić, że znane miejsca i krajobrazy wyglądają zupełnie inaczej, jeśli są uchwycone w odpowiednim momencie i chwili.