Spotkanie nt. bezpieczny internet

Dzień Bezpiecznego Internetu świętowaliśmy 11 lutego 2020 r. Tegoroczne hasło DBI to „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Z tej okazji wspólnie z policjantami z Komisariatu w Zabłudowie zorganizowaliśmy spotkanie nt. bezpieczeństwa w sieci .🎮🎮🎮📧
Główne cele tego spotkania: inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie dzieci z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania internetu.