DKK RYBOŁY

Na ostatnim piątkowym walentynkowym spotkaniu DKk dla Dorosłych podjęliśmy się omówienia książki ,, 365 dni” Blanki Lipińskiej . Zdaniem niektórych osób jest to mix literatury romansu i sensacji, a według innych to typowa powieść erotyczna nie mająca głębszego przesłania. Książka przedstawia życie bezkompromisowego mafiosa z Sycylii – Massimo Toriccelli i polskiej dziewczyny Laury Biel , lubiącej markowe ciuchy, szampana i bezpruderyjny seks. Powieść ocieka scenami seksu, brutalnością, wulgaryzmami. Na pewno zachwyci niektórych czytelników , jak też zniechęci koneserów prawdziwej literatury.