DKK Ryboły

Tak jak nasz umysł łaknie nowinek książkowych, tak również i ciało potrzebuje metamorfozy. ,,Kobieta piękna na wiosnę” – pod takim hasłem spotkała się grupa kobiet w filii bibliotecznej w Rybołach, aby uczestniczyć w II warsztatach kosmetycznych z kosmetykami firmy Mary Kay. Tym razem poznałyśmy tajniki dobrego makijażu. Przy fachowej pomocy pani Kasi, każda uczestniczka miała zrobiony make up twarzy. Po zakończonym spotkaniu można było kupić kosmetykami odpowiednie dla swojej twarzy.