UWAGA!

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabłudowie w trosce o zdrowie wszystkich użytkowników i pracowników biblioteki, zwraca się z apelem do osób, u których występują objawy, takie jak: gorączka, kaszel, duszności lub problemy z oddychaniem, o niekorzystanie z zasobów biblioteki, w związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego.

Czytelnikom odwiedzającym Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabłudowie oraz Filie Biblioteczne, a także pracownikom przypominamy o stosowaniu się do zasad higieny i regularnym myciu rąk.