Darmowe książki – Seniorzy 65+

Drodzy Czytelnicy,

Okres pandemii jest trudny dla nas wszystkich. Częściowe zawieszenie działalności naszej biblioteki szczególnie odczuli seniorzy. Pragniemy umożliwić starszym czytelnikom, którzy ukończyli 65 rok życia dalsze obcowanie z literaturą. Co za tym idzie, przygotowaliśmy bezpłatne pakiety książek, które będziemy przekazywać w ramach wsparcia seniorów w czasie kwarantanny.

Co trzeba zrobić aby otrzymać bezpłatny pakiet książek :

1. Należy zadzwonić pod numer 85-7188-009 w godz.: 9.00-12.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabłudowie lub wysłać wiadomość e-mail na adres: mbp.zabludow@wp.pl z deklaracją chęci odebrania pakietu,

2. Nasi pracownicy po otrzymaniu zgłoszenia, przekażą Państwu telefonicznie bądź w informacji e-mail szczegóły odbiorów pakietów.