„ZASMAKUJ W BIBLIOTECE” DZIEŃ PIKANTNY

8 – 15 MAJA 2020
„ZASMAKUJ W BIBLIOTECE”

📚DZIEŃ 1📚👄💄🔥🔥
Pierwszy dzień naszej literackiej uczty zaczynamy od smaku pikanterii.
Poniżej zamieszczamy fragment losowo wybranej powieści, gdzie czytelnik ma za zadanie:
– podać poprawny tytuł oraz autora książki
– odpowiedź wysłać wiadomością prywatną na FB lub na nasz adres e-mail mbp.zabludow@wp.pl do godz. 24.00. dnia 8.05 (nie pod postem).
Pierwsze 3 osoby zostaną przez nas nagrodzone.
Rozstrzygnięcie konkursu z dnia pikantnego odbędzie się w poniedziałek do godz. 10.00
P.S. Nowy post będzie umieszczany codziennie o tej samej godzinie (ok. 10.00) Kolejny już w poniedziałek.

📚PRZEDSTAWIAMY FRAGMENT TEKSTU:📚
„… Kate to moja współlokatorka i akurat teraz musiała dopaść ją grypa, jakby nie mogła w jakimkolwiek innym czasie. Dlatego też nie jest w stanie przeprowadzić od dawna zaplanowanego wywiadu do gazety studenckiej z jakimś mega potężnym potentatem przemysłowym, o którym nigdy nie słyszałam. Zgodziłam się więc zrobić to za nią….
…dzisiaj pokonam dwieście sześćdziesiąt kilometrów do centrum Seattle, aby się spotkać z tym tajemniczym prezesem…..”
POWODZENIA