XVII OG脫LNOPOLSKI TYDZIE艃 BIBLIOTEK 8 – 15 MAJA 2020 „ZASMAKUJ W BIBLIOTECE” 馃摎DZIE艃 2馃摎馃巶馃嵀馃崷

XVII OG脫LNOPOLSKI TYDZIE艃 BIBLIOTEK
8 – 15 MAJA 2020
„ZASMAKUJ W BIBLIOTECE”
馃摎DZIE艃 2馃摎馃巶馃嵀馃崷
Drugim dniem naszej literackiej uczty jest smak s艂odyczy.
Poni偶ej zamieszczamy fragment losowo wybranej powie艣ci, gdzie czytelnik ma za zadanie:
– poda膰 poprawny tytu艂 oraz autora ksi膮偶ki
– odpowied藕 wys艂a膰 wiadomo艣ci膮 prywatn膮 na FB lub na nasz adres e-mail mbp.zabludow@wp.pl do godz. 24.00. dnia 11.05 (nie pod postem).
Pierwsze 3 osoby zostan膮 przez nas nagrodzone.
Rozstrzygni臋cie konkursu z DNIA S艁ODKIEGO odb臋dzie si臋 we wtorek do godz. 10.00
P.S. Nowy post b臋dzie umieszczany codziennie o tej samej godzinie (ok. 10.00) Kolejny ju偶 we wtorek
馃崷PRZEDSTAWIAMY FRAGMENT TEKSTU:馃嵀
鈥… Stuart Tarleton namarszczywszy czo艂o wysun膮艂 si臋 naprz贸d, a tu偶 za nim Brent. Bracia byli doskonale wychowani, wi臋c mo偶na by艂o by膰 pewnym, 偶e na barbakoi nie zrobi膮 sceny, cho膰by byli do niej sprowokowani…..鈥