XVII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK 8 – 15 MAJA 2020 „ZASMAKUJ W BIBLIOTECE” 📚DZIEŃ 3 📚

XVII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK
8 – 15 MAJA 2020
„ZASMAKUJ W BIBLIOTECE”
📚DZIEŃ 3 📚🍦🍋
Trzecim dniem naszej literackiej uczty jest smak słodko-kwaśny.
Poniżej zamieszczamy fragment losowo wybranej powieści, gdzie czytelnik ma za zadanie:
– podać poprawny tytuł oraz autora książki
– odpowiedź wysłać wiadomością prywatną na FB lub na nasz adres e-mail mbp.zabludow@wp.pl do godz. 24.00. dnia 12.05 (nie pod postem).
Pierwsze 3 osoby zostaną przez nas nagrodzone.
Rozstrzygnięcie konkursu z DNIA SŁODKO-KWAŚNEGO odbędzie się we środę do godz. 10.00
P.S. Nowy post będzie umieszczany codziennie o tej samej godzinie (ok. 10.00) Kolejny już we środę.
📚PRZEDSTAWIAMY FRAGMENT TEKSTU:📚
„… Wyglądając przez okno sypialniane, Ronnie zastanawiała się, czy pastor Harris jest już w kościele.
…Mimo to miała nadzieję, że ktoś, kto przyjeżdża do miasteczka, zagląda do kościoła i zdumiewa się tak samo jak ona, gdy tamtego zimowego dnia pierwszy raz zobaczyła światło zalewające wnętrze…”
POWODZENIA