XVII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK 8 – 15 MAJA 2020 „ZASMAKUJ W BIBLIOTECE”

📚DZIEŃ 5📚

PIĄTYM DNIEM NASZEJ SMAKOWEJ ZABAWY JEST SMAK OSTRY🔥

Poniżej zamieszczamy fragment wybranej powieści, gdzie czytelnik ma za zadanie:

– podać poprawny tytuł oraz autora książki

– odpowiedź wysłać wiadomością prywatną na FB lub na nasz adres e-mail mbp.zabludow@wp.pl do godz. 24.00. dnia 14.05 (nie pod postem).

Pierwsze 3 osoby zostaną przez nas nagrodzone.

Rozstrzygnięcie konkursu z DNIA OSTREGO odbędzie się w piątek do godz. 10.00

Nowy post będzie umieszczany codziennie o tej samej godzinie (ok. 10.00). Kolejny już w piątek

.📚PRZEDSTAWIAMY FRAGMENT TEKSTU:📚

„..Prawdę mówiąc, nie przeszkadzało mu to, że ma do czynienia ze zmarłymi. Trish uważała, że większość jego zajęć jest przerażająca i obrzydliwa: makijaż, czesanie i ubieranie zwłok….”