ŚWIEŻY SMAK NOWOŚCI

8 – 15 MAJA 2020
„ZASMAKUJ W BIBLIOTECE”

DZIEŃ 6
SZÓSTYM DNIEM ( ŚWIEŻYM SMAKIEM NOWOŚCI) KOŃCZYMY XVII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK ORAZ NASZĄ WSPÓLNĄ ZABAWĘ.
Poniżej zamieszczamy fragment wybranej powieści, gdzie czytelnik ma za zadanie:

• podać poprawny tytuł oraz autora książki
  • odpowiedź wysłać wiadomością prywatną na FB lub na nasz adres e-mail mbp.zabludow@wp.pl do godz. 24.00. dnia 15.05 (nie pod postem).
    Pierwsze 3 osoby zostaną przez nas nagrodzone.
    Rozstrzygnięcie konkursu z DNIA ŚWIEŻEGO odbędzie się w poniedziałek do godz. 10.00

?PRZEDSTAWIAMY FRAGMENT TEKSTU:?
„..Zauważyła obite w nią spojrzenia, jednocześnie smutne i złowrogie. Doskonale to rozumie. W tamtym, innym miejscu była weteranką, podobnie jak inne ocalałe kobiety. Widziały wszystko. Chociaż może to właśnie z powodu takich myśli się tu znalazła. Może tym sobie zasłużyła na ciężką pracę…”