„PIERŚCIEŃ KURANTÓW”

Spotkania online z powieścią „Pierścień kurantów”.
Przedsięwzięcie w ramach stypendium MKiDN „Kultura w sieci”📚📲

Książnica Podlaska –Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego zaprasza w imieniu Katarzyny Wasilewskiej (autorki książek) oraz 7 gminnych bibliotek publicznych powiatu białostockiego(Choroszczy, Łap, Poświętnego, Supraśla, Wasilkowa, Zabłudowa😍 i Zawad)- partnerów przedsięwzięcia na spotkania online z powieścią.

Biblioteki promują projekt autorskiego czytania online powieści przygodowo-kryminalnej pt. „Pierścień kurantów”. Powieść jest bezpośrednią kontynuacją książki „Jowanka i gang spod Gilotyny” (można ją czytać jako niezależną historię). Odcinki powieści będę publikowane od 1 czerwca 2020 roku do końca lipca br., na YouTube, Facebooku oraz Instagramie, regularnie w poniedziałki i czwartki o godzinie 17:00.Wszystkie odcinki będą dostępne w sieci za darmo jeszcze przez co najmniej 6 miesięcy od zakończenia projektu, to jest od 1 sierpnia 2020 do końca stycznia 2021 r.
Partnerzy projektu będą mogli na swoich profilach dowolnie aktywizować Czytelników bazując na tekście, prowokując do dyskusji, czy namawiać do tworzenia alternatywnych rozwiązań fabularnych. Serdecznie zapraszamy do wspólnego udziału w wydarzeniu.