INFORMACJA

W związku z zapowiedzią zamknięcia instytucji kultury od 7 (sobota) do 29 listopada (niedziela) 2020 roku, wynikającą z dużego przyrostu zakażeń koronawirusem, Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz jej filie biblioteczne zostaną dla czytelników zamknięte.

Zapraszamy wszystkich czytelników do odwiedzania naszych placówek.

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI CYFROWEJ LEGIMI

Co należy zrobić, aby uzyskać dostęp do LEGIMI❓❓❓

1. Być zarejestrowanym Czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabłudowie .
2. Kody uprawniające do zarejestrowania się w Legimi i korzystania z jego zasobów można otrzymać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabłudowie .
3. Bibliotekarz wyda Kod WYŁĄCZNIE zarejestrowanym czytelnikom. Czytelnicy z nieuregulowanymi zobowiązaniami wobec Biblioteki przed otrzymaniem kodu muszą najpierw uregulować wszelkie należności.
4. Bibliotekarz wyda unikalny kod PIN z miesięcznym okresem ważności, umożliwiający dostęp do wirtualnej czytelni LEGIMI.
5. Każdy czytelnik może otrzymać 1 kod dostępu do platformy LEGIMI.
Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
1. Wejść na stronę: legimi.pl, podać otrzymany od biblioteki kod i założyć darmowe konto.
2. Pobrać bezpłatną aplikację LEGIMI.
3. Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą.
Można czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer (lista rekomendowanych urządzeń http://www.legimi.pl/pobierz-legimi/).