Nowe zajęcia w bibliotece !

Serdecznie zapraszamy !

Biblioteka w Zabłudowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w szkoleniu z projektowania graficznego. Zajęcia z tematyki „Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych” skierowane jest do dzieci w wieku 10-14 lat. Więcej informacji pod nr telefonu 85-7188-009 oraz 533633723.
Każdy z uczestników oprócz nowych umiejętności otrzyma dyplom oraz niespodziankę po ukończeniu spotkań.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 3.2  Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej.