KONKURS

Literackim Patronem Roku 2021 został Stanisław Lem. W związku z tym, Miejska Biblioteka w Zabłudowie postanowiła połączyć ze sobą dwa wydarzenia: Światowy Dzień Ziemi obchodzony 22 kwietnia oraz możliwość zaprezentowania twórczości wyżej wymienionego AUTORA.

Otóż zbiór opowiadań „Bajki robotów” zainspirował nas do zorganizowania konkursu pod hasłem: „ROBOT Z RECYKLINGU” – pracę twórczą z surowców wtórnych (butelki PET, kartony, nakrętki).

Zdjęcie wykonanej pracy należy przesłać na adres: mbp.zabludow@wp.pl lub na profil bibliotecznego Facebooka.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej.Na zdjęcia prac czekamy do 5 maja.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 12 maja podczas trwania XVIII edycji „Tygodnia Bibliotek”