XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek.

„Znajdziesz mnie w bibliotece” to tegoroczne hasło Tygodnia bibliotek .

Kogo można spotkać w naszej bibliotece???? Kochani lista naprawdę jest imponująca :)Oto autorzy, którzy odwiedzili Nas w ostatnich latach:)

Tomasz Samojlik, Wanda Chotomska, Ignacy Karpowicz, Ałbena Grabowska – Grzyb, Wojciech Widłak, Marta Fox, Franciszek Kobryńczuk, Katarzyna Enerlich, Anna Czerwińska – Rydel, Andrzej Grabowski, Joanna Myślińska, Szymon Hołownia, Katarzyna Majgier, Eliza Piotrowska, Grzegorz Kasdepke, Roksana Jędrzejewska – Wróbel, Joanna Zagner Stanisław Srokowski, Barbara Ciwoniuk, Agnieszka Suchowierska, Dorota Katende, Zuzanna Celmer, Barbara Kosmowska, Jan Sienkiewicz, Jerzy Surwiło, Beata Ostrowicka, Maria Ewa Letki, Małgorzata Strzałkowska, Wioletta Piasecka, Tomasz Trojanowski, Mariola Pryzwan, Dorota Suwalska, Leonarda Rewkowska, Jacek Getner, Małgorzata Iwanowicz, Piotr Kowalczyk, Katarzyna Janowicz – Timofiejew, Paweł Beręsewicz, Agnieszka Martinka, Marek Kochanowski, Joanna Preisner, Katarzyna Zyskowska – Ignaciak, Urszula Sieńkowska – Cioch….