„ZNAJDZIESZ MNIE W BIBLIOTECE”

#znajdzieszmniewbibliotece

W dniach od 8 do 15 maja organizowany jest XVIII Tydzień Bibliotek.

W związku z tym Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz jej filie biblioteczne organizują konkurs plastyczny pod hasłem: ”ZNAJDZIESZ MNIE W BIBLIOTECE”

Jeżeli jesteś:

– uczniem klas I-III lub IV-VI szkoły podstawowej

– czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabłudowie lub jej filii bibliotecznych

– lubisz książki i wszystko co z nimi związane

– chętnie bierzesz udział w różnego rodzaju konkursach….. konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Znalazłeś w bibliotece coś, co w jakiś szczególny sposób chcesz przekazać swoim rówieśnikom?

Jakiś szczególny moment zapadł Ci najbardziej w pamięci? – wyraź to w formie plastycznej.

Konkurs polega na wykonaniu pracy wybraną przez Ciebie techniką i przyniesieniu jej do biblioteki lub przesłaniu zdjęcia na adres email: mbp.zabludow@wp.pl

Więcej informacji możesz uzyskać w swoich bibliotekach i pod numerem telefonu: (85)7188-009

Na zwycięzców czekają nagrody.