„Biblioteki działaJą”

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku (Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego) wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Białymstoku i przy wsparciu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Okręgu Podlaskiego w Białymstoku przeprowadziła powiatowy konkurs literacko-fotograficzny pod hasłem „Zareklamuj swoją bibliotekę”, który podsumowano 13.10.2021 na szkoleniu bibliotekarzy ph. „Biblioteki działaJą”.

W kalendarzu na rok 2022 znajduje się hasło oraz zdjęcie FB w Rybołach autorstwa Pani Lidii Moroz – .❤

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!

Gminę Zabłudów w ramach wymiany doświadczeń reprezentowała Monika Turecka, prezentując najważniejsze działania biblioteki w latach 2020-2021 🙂

Jedna odpowiedź na „Biblioteki działaJą”