MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

Kolejna edycja projektu „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK” dla dzieci w wieku przedszkolnym w naszej bibliotece.

Przypomnijmy zasady:

📌Wyprawki wydawane są dzieciom z roczników 2015–2018.

📌Dzieci, które otrzymały „Pierwsze czytanki” w poprzedniej edycji, otrzymują tylko nową karę do zbierania naklejek.

📌Mali Czytelnicy po odwiedzeniu biblioteki otrzymają OD RAZU po zapisaniu się do projektu Wyprawkę Czytelniczą, czyli: książkę, poradnik dla rodziców oraz Kartę Małego Czytelnika.

📌Naklejkę na Kartę otrzymuje dziecko każdorazowo, gdy odwiedzi bibliotekę i wypożyczy m.in. jedną książkę z księgozbioru dziecięcego.

📌Pierwszą naklejkę dziecko może otrzymać w momencie odebrania Wyprawki Czytelniczej, o ile wypożyczy w tym dniu książkę.

📌Na każde dziecko, które uzbiera 10 naklejek, czeka imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.

📌Kolejna karta oznacza ten sam dyplom.

📌Po uzbieraniu pierwszych 10 naklejek dziecko może otrzymać kolejną Kartę Małego Czytelnika.

Zapraszamy do aktywnego udziału w zabawie😀😀