„Zatrzymajmy czas – powróćmy do wspomnień płynących z głębi serca”(8.XII.2021)- Supraśl Dzięki gościnności CKiR- Biblioteka Publiczna W Supraślu, przeżyliśmy tego dnia wiele emocji. Gratulujemy i dziękujemy organizatorom spotkania, Miejska Biblioteka Publiczna w Czarnej Białostockiej (za ogrom pracy włożony w przygotowanie niespodzianki) oraz restauracji Tatarynka za pyszne jedzenie 🙂

Organizatorzy:Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku (Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego) wspólnie z Centrum Kultury i Rekreacji Biblioteką Publiczną w Supraślu oraz Starostwem Powiatowym w Białymstoku, a także Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Okręgu Podlaskiego w Białymstoku.