Spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią – Ryboły

Spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią – biblioteka Ryboły.

Marzenia się spełniają i tak dzisiaj ziściło się jedno z moich, a mianowicie wizyta pisarza Szymona Hołownia w bibliotece w Rybołach. Z zachowaniem reżimu sanitarnego, w miłej świątecznej atmosferze poznaliśmy twórczość pisarza i anegdoty z życia prywatnego. Całość prowadził Wojtek Koronkiewicz, który, dowcipem i humorem zaraził całą publikę. Spotkanie odbyło się na sali WDK Ryboły ze względu na obostrzenia sanitarne. Przed spotkaniem udało się jeszcze zwiedzić lokalne muzeum, które Szymonowi przypomniało lata dzieciństwa u dziadków. Po zakończeniu można było kupić książki i zdobyć autograf autora. Oczywiście mamy też pamiątkę w postaci wpisu do kroniki.
Elżbieta Bonifatiuk