Zimowisko 2022 ! Rafałówka(31 styczeń – 4 luty 2022)

Zima wróciła! Idealna pogoda na ferie 🌨️❄️Warunki mamy idealne, a prognozy pogody zapowiadają opady śniegu❄️❄️❄️.

Zimowisko 2022/ Rafałówka ❄☃️ pełne kreatywnych zabaw, eksperymentów i korzystania ze świeżego powietrza. Chcecie wiedzieć co u Nas słychać? To tak: śniegu mamy pod dostatkiem, a energia oraz pomysły naszych dzieciaków są fantastyczne. Za Nami 3 dni wspaniałej przygody! robiliśmy pizzę, czekoladę, gniotki, wulkany… i co najważniejsze jesteśmy na podwórku tyle, ile chcemy. Bitwy na śnieżki, lepienie bałwanów, zabawy w śniegu… jest wspaniale!

Płonie ognisko w🌲🌲🌲…Rafałówce. Zimowisko 2022❄ czyli zimowych zabaw ciąg dalszy. Jest dokładnie tak, jaķ to było kiedyś. Duża grupa dzieci, wspólne zabawy do ostatniej suchej skarpetki i pyszne kiełbaski. Mamy nawet mistrzów w ich pieczeniu, niektóre już są gotowe po 30 sek.. Czarne, spieczone Ale….. co tam i tak bardzo dobre, bo pieczone razem z kolegami i koleżankami. Tak jak kiedyś ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet