Zimowisko 2022 ! Rafałówka(31 styczeń – 4 luty 2022)

Zima wróciła! Idealna pogoda na ferie 🌨️❄️Warunki mamy idealne, a prognozy pogody zapowiadają opady śniegu❄️❄️❄️.

Zimowisko 2022/ Rafałówka ❄☃️ pełne kreatywnych zabaw, eksperymentów i korzystania ze świeżego powietrza. Chcecie wiedzieć co u Nas słychać? To tak: śniegu mamy pod dostatkiem, a energia oraz pomysły naszych dzieciaków są fantastyczne. Za Nami 3 dni wspaniałej przygody! robiliśmy pizzę, czekoladę, gniotki, wulkany… i co najważniejsze jesteśmy na podwórku tyle, ile chcemy. Bitwy na śnieżki, lepienie bałwanów, zabawy w śniegu… jest wspaniale!

Płonie ognisko w🌲🌲🌲…Rafałówce. Zimowisko 2022❄ czyli zimowych zabaw ciąg dalszy. Jest dokładnie tak, jaķ to było kiedyś. Duża grupa dzieci, wspólne zabawy do ostatniej suchej skarpetki i pyszne kiełbaski. Mamy nawet mistrzów w ich pieczeniu, niektóre już są gotowe po 30 sek.. Czarne, spieczone Ale….. co tam i tak bardzo dobre, bo pieczone razem z kolegami i koleżankami. Tak jak kiedyś ❤