„CZY WY WIECIE…KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE” – KONKURS PLASTYCZNY

Konkurs plastyczny adresowany do wszystkich dzieci w wieku 7 – 12 lat🎨🎨

‼️Uhonorowaniem 180. rocznicy urodzin Marii Konopnickiej – patronki roku 2022, Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, wraz ze Starostwem Powiatowym w Białymstoku oraz Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich, organizuje konkurs powiatowy dla dzieci i młodzieży p.h.: “Czy Wy wiecie… krasnoludki są na świecie”

‼️Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej postać krasnoludka z książek Marii Konopnickiej.

‼️Praca konkursowa powinna zostać wykonana dowolną techniką na papierze formatu A4 i posiadać umieszczoną na odwrocie metryczkę zawierającą dane autora: imię i nazwisko, kategorię wiekową, nazwę biblioteki gminnej, tytuł książki której bohater został zilustrowany.

‼️Uczestnik zgłasza tylko jedną pracę konkursową

‼️Warunkiem przystąpienia do konkursu jest dostarczenie wykonanych prac plastycznych w terminie do 1 maja 2022 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabłudowie oraz Filii bibliotecznych w Rybołach i Rafałówce. Wszystkie prace zostaną przekazane do głównego organizatora.

Życzymy powodzenia‼️‼️‼️‼️‼️

Szczegółowy regulamin:

https://ksiaznicapodlaska.pl/zapraszamy-do-udzialu-w…/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet