KONKURS

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym: „ZA MOIM OKNEM JUŻ WIOSNA”🦋🐌🐞🐝

➡️Tematem konkursu jest wiosna i wszystko co z nią związane: zwierzęta, roślinność

➡️Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia

➡️Technika wykonania fotografii jest dowolna

➡️Celem konkursu jest propagowanie wartości artystycznych i piękna rzeczywistości zamkniętych w kadrze

➡️Na konkurs należy nadsyłać wyłącznie prace autorskie, które nie uczestniczyły w żadnym innym konkursie i nie były nigdzie publikowane ani prezentowane.

Zdjęcia prosimy przesyłać do dnia 08.04.2022r. na adres mailowy: mbp.zabludow@wp.pl

POWODZENIA😀