Z WIZYTĄ W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY W KRYNICKICH

Pracownik naszej placówki bibliotecznej uczestniczył w spotkaniu z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Krynickich – a wszystko to dzięki zaproszeniu Pani Emilii Wierzbickiej, kierownik Ośrodka oraz jej kadry pracowniczej. Uczestnicy dzisiejszego spotkania poznali m.in. takie zagadnienia jak:

📌jak zachęcić do czytania odbiorcę w różnym wieku,

📌rodzaje książek i literatury,

📌rola literatury w życiu każdego człowieka oraz japoński teatr obrazkowy KAMISHIBAI.

P.S. Dziękujemy za zaproszenie oraz za prezent wykonany przez podopiecznych Ośrodka 😀😉