SPOTKANIE AUTORSKIE – JOANNA KRZYŻANEK

„Sami możemy zrobić niewiele, razem tak dużo.”H. KellerKochani!

Śpieszymy do Was z relacją z naszego spotkania z Panią Joanną Krzyżanek, które odbyło się 6 maja 2022 r. Powiedzieć, że było wspaniale, to … to jakby nic nie powiedzieć”.

Serdecznie dziękujemy Edyta Szóstko-Łapińska, Paulina Miłkowska, Paulina Maria Reszotko, Grzegorz Zys , Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku , Bibliotece Powiatu Białostockiego, Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Rafałówce.

W czasie spotkania Pani Joanna opowiadała o początkach swojej podróży pisarskiej, o pierwszej książce napisanej w wieku 7 lat i o babci Cecylii, która tą książkę przechowała do jej osiemnastych urodzin. Autorka opowiadała o bohaterach swoich książek, inicjowała zabawy ruchowe, karmiła Nas wafelkami, przedstawiła gąskę Walerkę oraz Cecylkę Knedelek … Nie da się opisać atmosfery towarzyszącej temu spotkaniu. ❤️ BYŁO IDEALNIE!

Spotkanie zrealizowane w ramach projektu PROAKTYWNIE Z KSIĄŻKĄ