AGNIESZKA SUCHOWIERSKA – Spotkanie autorskie

„Miasto ze złotym sercem” 🤎 autorki o złotym sercu (Agnieszki Suchowierskiej ) w Zabłudowie. O dzisiejszym naszym spotkaniu autorskim, mówiono nawet w Radiu Białystok . O spotkaniu wyjątkowym, wyczekanym, które przedstawia dzieje miasta wielu kultur, wielu religii, wielu narodowości. Miasta Białystok, w którym urodził się Ludwik Zamenhof twórca uniwersalnego język esperanto, którym do dziś posługuje się kilkaset tysięcy ludzi na całym świecie.

Spotkanie zrealizowane dzięki Bibliotece Powiatu Białostockiego. Serdecznie dziękujemy ! Paulina Miłkowska