WOJCIECH KORONKIEWICZ – SPOTKANIE AUTORSKIE

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z piątkowego spotkania autorskiego z Panem Wojciechem Koronkiewiczem. Było to ostatnie spotkanie w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek ph „Biblioteka – Świat w jednym miejscu🌏

Serdecznie dziękujemy za to, że byliście z Nami❤ Szczególne podziękowania składamy Burmistrzowi Zabłudowa – Adamowi Tomankowi, zastępcy Burmistrza – Wiesławowi Dąbrowskiemu, kierownik Biblioteki Powiatu Białostockiego – Paulinie Miłkowskiej.

Dziękujemy zaproszonym autorom – Joannie Krzyżanek, Agnieszce Suchowierskiej, Joannie Kruszewskiej, Wojciechowi Koronkiewiczowi oraz Adamowi Sacharewiczowi i Nel Andrejczuk. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły w Zabłudowie – Agnieszce Ledzińskiej i w Rafałówce – Edycie Szóstko-Łapińskiej, wszystkim nauczycielom, gościom, uczestnikom spotkań i czytelnikom.

Dzięki Wam z nadzieją patrzymy w przyszłość.

fot. Marcin Ciuchniecki