WOJCIECH KORONKIEWICZ – SPOTKANIE AUTORSKIE

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z piątkowego spotkania autorskiego z Panem Wojciechem Koronkiewiczem. Było to ostatnie spotkanie w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek ph „Biblioteka – Świat w jednym miejscu🌏

Serdecznie dziękujemy za to, że byliście z Nami❤ Szczególne podziękowania składamy Burmistrzowi Zabłudowa – Adamowi Tomankowi, zastępcy Burmistrza – Wiesławowi Dąbrowskiemu, kierownik Biblioteki Powiatu Białostockiego – Paulinie Miłkowskiej.

Dziękujemy zaproszonym autorom – Joannie Krzyżanek, Agnieszce Suchowierskiej, Joannie Kruszewskiej, Wojciechowi Koronkiewiczowi oraz Adamowi Sacharewiczowi i Nel Andrejczuk. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły w Zabłudowie – Agnieszce Ledzińskiej i w Rafałówce – Edycie Szóstko-Łapińskiej, wszystkim nauczycielom, gościom, uczestnikom spotkań i czytelnikom.

Dzięki Wam z nadzieją patrzymy w przyszłość.

fot. Marcin Ciuchniecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Internet
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie oraz filie biblioteczne w Rafałówce i Rybołach zapraszają do korzystania z darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach. Pobierz regulamin korzystania z komputera w Naszej Bibliotece.
Nowości wydawnicze
Znajdź nas na facebook’u
Statystyki
Wyświetleń strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Najnowsze komentarze
Darmowy Internet
Darmowy internet